Titles you rated
- Mrs. DurianRated ★ 2.0
- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Would You Marry Me?Rated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 0.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.5
GAPRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0