Movies
Ratings
1150
BAKA's IdentityRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Point BreakRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Night FliersRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 1.5