Series
Ratings
28
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 0.5
- Toy SoldiersRated ★ 0.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0