Series
Ratings
133
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Criminal: SpainRated ★ 3.0
Criminal: GermanyRated ★ 4.0
Criminal: FranceRated ★ 3.0
Criminal: UKRated ★ 4.5
Criminal: UKRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0