Movies
Ratings
441
Project Hail MaryRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5