Series
Ratings
22- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Big MouthRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
KairosRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0