Movies
Ratings
438
GummoRated ★ 4.5
Love ExposureRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Louis Theroux: Inside the ManosphereRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
Intentions of MurderRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 2.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
TampopoRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 4.0