Series
Ratings
55
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 3.0