Series
Ratings
338
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Fated HeartsRated ★ 4.0
Perfect MatchRated ★ 3.5
Love in the CloudsRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Secret Romantic GuesthouseRated ★ 3.5
Immortal SamsaraRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Legendary Head ShouRated ★ 3.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.5
Lament of the River ImmortalRated ★ 3.0
The Prisoner of BeautyRated ★ 3.5
Youthful GloryRated ★ 2.5
Flourished PeonyRated ★ 4.0
New Life BeginsRated ★ 3.5
Dear HongrangRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5