Series
Ratings
216- Soul EaterRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 2.5
Ranma1/2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5