Series
Ratings
77
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Midori daysRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0