Series
Ratings
136- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 2.5- Follow The WindRated ★ 3.0
I Dol IRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The 4th Love RevolutionRated ★ 3.5
My Secret VampireRated ★ 3.0- Bon AppetitRated ★ 2.0
Thunder Cloud Rain StormRated ★ 2.5
Study GroupRated ★ 4.5
Two CopsRated ★ 2.5
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 2.0
MaskRated ★ 3.5