Series
Ratings
83- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
House of NinjasRated ★ 2.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 3.5
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5