Series
Ratings
105
Battle of FatesRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- 하트페어링Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
Money GameRated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.0