Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5