Series
Ratings
23
Hidden LoveRated ★ 5.0
When I Fly Towards YouRated ★ 5.0
Mr. BrideRated ★ 5.0- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 0.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
The Best StoryRated ★ 5.0
Love MechanicsRated ★ 5.0
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 5.0
Pending TrainRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 5.0- Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 5.0
Kono Hatsukoi wa Fiction desuRated ★ 1.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 5.0
Murai no KoiRated ★ 5.0- Kamisama no EkohiikiRated ★ 4.0
SilentRated ★ 5.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 5.0