Series
Ratings
32
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Office Season 7Rated ★ 4.5
The Office Season 8Rated ★ 3.5
The Office Season 9Rated ★ 3.5
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 4.0