Series
Ratings
213
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 1.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
HyenaRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5