Series
Ratings
43
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
- Sherlock UncoveredRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5