Series
Ratings
190
ShōgunRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Wonder ManRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Secret LevelRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0- Blood of Zeus Season 3Rated ★ 3.0
Blood of Zeus Season 2Rated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
What If...? Season 3Rated ★ 2.5
The Dragon Prince Season 7Rated ★ 3.0