Series
Ratings
265
AdolescenceRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Oats StudiosRated ★ 3.0
Warrior Nun Season 2Rated ★ 3.5
Warrior Nun Season 1Rated ★ 3.0
Black Earth RisingRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Motherland: Fort SalemRated ★ 4.5
Motherland: Fort SalemRated ★ 4.5