Titles you rated
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
A Dog of FlandersRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Gourmet Road Season 2Rated ★ 3.0
- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- 나루토 2기Rated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Hot BrothersRated ★ 3.0