Series
Ratings
53
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5- TorikoRated ★ 3.0
TorikoRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5