Movies
Ratings
103
BuriedRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Astro BoyRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
TuskRated ★ 2.5
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0