Movies
Ratings
58
Don't BreatheRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 2.5
The SwindlersRated ★ 2.0
The NegotiationRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
ItRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5