Titles you rated
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.5
Cheer UpRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 3.0
My Dearest NemesisRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
I AM A RUNNING MATERated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
BITCH X RICH 2Rated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5