Series
Ratings
81
The Art of SarahRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
MashleRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0