Movies
Ratings
57
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 0.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0