Series
Ratings
130- Gintama The Semi-finalRated ★ 2.5
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 3.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 2.5
Gintama.Rated ★ 3.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 4.0
Gintama': EnchousenRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Blue BoxRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5