Movies
Ratings
147
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Battle for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0