Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
My Golden LifeRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.5
Mad DogRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 0.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0