Movies
Ratings
51
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Project ARated ★ 5.0
Police StoryRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0