Titles you rated
MountainheadRated ★ 4.5
Bone LakeRated ★ 3.5
BodycamRated ★ 2.5
UndertoneRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.5
Exhibit ARated ★ 3.5
Stir of EchoesRated ★ 3.5
Dog SoldiersRated ★ 3.5
Grave EncountersRated ★ 3.5
Grave Encounters 2Rated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Kill RoomRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
The Devil InsideRated ★ 2.5
SolventRated ★ 3.5
In Our BloodRated ★ 4.0
PulseRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5