Titles you rated
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Doctor PrisonerRated ★ 2.0
Love NaggersRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0
Witch's CourtRated ★ 2.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 2.0