Series
Ratings
236
The StudioRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 2.0
AemaRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0