Movies
Ratings
145
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Love So DivineRated ★ 3.0
Saving Bikini Bottom: The Sandy Cheeks MovieRated ★ 2.5- Boys Goes To HeavenRated ★ 3.5
Sink & RiseRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 3.5- Our Summer PoemRated ★ 3.0
- Memories in My FrameRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5