Series
Ratings
154- The LoverRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0- Two WivesRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 2.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 0.5
Missing YouRated ★ 1.5
Sharp1Rated ★ 2.5