Movies
Ratings
294
The HandmaidenRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5