Series
Ratings
356
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Cardcaptor Sakura: Clear Card Prologue: Sakura and the Two BearsRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- HonourRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
The DinosaursRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0