Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0