Movies
Ratings
16
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 4.5