Movies
Ratings
531
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
House of GucciRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5