Series
Ratings
22- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0