Series
Ratings
49
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Digimon: Data SquadRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0