Series
Ratings
35
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0