Series
Ratings
51
Beyond EvilRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5