Series
Ratings
60
ChernobylRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 2.5
- Mother GamesRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.0
The Last EmpressRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5