Movies
Ratings
579
Ex MachinaRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
Another EarthRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5
The MachineRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.5
Pitch BlackRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.0