Movies
Ratings
221
ExitRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
MunichRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 1.0
The GodfatherRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.0