Series
Ratings
26
Silicon ValleyRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 2.5
True DetectiveRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5